В наявності
Акційні

Килими з бамбукового шовку

Килими з бамбукового шовку

Відображати по:

Килими з бамбукового шовку

Зовсім недавно бамбуковий килим був чимось екзотичним і недосяжним. Однак сьогодні завдяки прямим постачанням від виробників з усього світу ця продукція доступна нашим покупцям. Інтернет-магазин SayRug представляє килими з бамбукового шовку, зроблені найкращими майстрами Індії, Непалу, Пакистану та інших країн.

З чого вони насправді?

В основі такого килима лежить бамбукове волокно, яке може бути використане у чистому вигляді або у поєднанні з іншим матеріалом. Наприклад, у нашому магазині є дизайни, в яких бамбуковий шовк поєднаний з такими видами волокон: шерсть, бавовна, віскоза та інші матеріали.

Перед тим, як купити килимок із бамбукового шовку, слід уважно вивчити характеристики додаткових складових. Змішаний склад надає виробу особливостей, властивих кожному з матеріалів. Наприклад, якщо у виробництві використовувалася шерсть, слід берегти килим від вогкості. Якщо бавовна - розташовувати в затіненому місці, оскільки вона має схильність до вигоряння. Однак кожен із перерахованих матеріалів має і безумовні переваги, і на них також варто звернути увагу при виборі килима. 

“Сильні сторони” килими з бамбукового шовку

Поговоримо про плюси, а їх чимало… Ось за що бамбукові килими стали улюбленцями серед споживачів з усього світу

 • Безпека

  Безпека полягає у нездатності бамбукового волокна швидко спалахувати, а також його непривабливості (незважаючи на натуральне походження) для комах. Такі килими не накопичують статичну електрику. Придбавши такий килим, можете розраховувати на спокійний відпочинок на килимі без прикрих сюрпризів.

 • Гіпоалергенність

  Бамбукове волокно не викликає алергічних реакцій та легко чиститься. Воно настільки гладке, що часом досить просто струсити килим, щоб він став чистим. Висока густина матеріалу, в якій не так легко проникнути пилу, робить його знахідкою для алергіків.

 • Екологічність

  Бамбук, з якого готують волокно для килимів – відновлюваний ресурс. Ця рослина здатна виростати на 120 см на добу. Таким чином виготовлення та використання килимів жодним чином не шкодить навколишньому середовищу.

 • Шовкова ніжність

  Складно знайти точніше визначення тактильним відчуттям, які дарує дотик поверхні килима з бамбукового волокна. Спеціальна обробка надає матеріалу гладкості та блиску, він залишається прохолодним у літню спеку і зберігає тепло взимку.

Вони такі різні…

Щільна структура бамбукового волокна забезпечує насичене фарбування. Палітра кольорів таких килимів надзвичайно багата. На сайті нашого інтернет-магазину можна замовити за доступною ціною дизайни з малюнком і без нього, виконані в різних стилях і кольорових гамах. У нас ви знайдете моделі з геометричними візерунками, абстрактними малюнками, стилізованими принтами у вигляді тварин та квітів, штучно зістарені килими та інші унікальні роботи найкращих майстрів.


Приєднайтесь до нашої розсилки
Та отримайте ваучер на суму 1000 грн. на своє перше замовлення від 50 000 грн.